Translation available

AS 30 Weedhex 160

Onkruidbestrijding is het actuele onderwerp voor steden en gemeenten. Verwijder onkruid van oneffen oppervlakken of op krappe plaatsen – effectief en tegelijkertijd milieuvriendelijk, dat is de kracht van de AS 30 WeedHex 160 onkruidverwijderaar. Zelfs hardnekkig onkruid verwijdert de compacte onkruidverwijderaar mechanisch en met veel kracht op de borstel. Tegenwoordig zijn er verschillende manieren om onkruid te verwijderen. Het gebruik van gewasbeschermingsmiddelen is streng gereguleerd en met de nieuwe onkruidverwijderaar AS 30 WeedHex 160 ook onnodig. Want door de puur mechanische werkwijze wordt het onkruid op een milieuvriendelijke manier verwijderd. Dankzij de onderstane snelheid van de stalen borstel van slechts 600 tpm werkt de onkruidverwijderaar zeer effectief. Omdat het hoge koppel de kracht verhoogt die op de borstel inwerkt. Dit is een duidelijk voordeel ten opzichte van apparaten die hun borstel op hoge toerentallen gebruiken.

Veiligheid is ook essentieel bij het verwijderen van onkruid. Door de verminderde borstelsnelheid wordt ook het risico op steenslag en stofontwikkeling aanzienlijk verminderd en is het mogelijk om veilig te werken. Het is daarom niet nodig om de werkplek af te schermen met platen of doeken. Voor optimale motorbescherming bij dagelijks professioneel gebruik en onder stoffige omstandigheden is de AS 30 WeedHex 160 standaard uitgerust met een snorkelfilter. Bij het lage gewicht van het apparaat van slechts 38 kg is een rijaandrijving niet nodig. Deze onkruidverwijderaar is speciaal ontworpen voor oneffen oppervlakken. Het is goed te gebruiken op kasseien, langs goten, in hoeken of op schachten. De wielen kunnen asymmetrisch in hoogte worden versteld. Het apparaat staat dan schuin en de borstel is schuin. Zo bereikt de borstel ook onkruid in dieper gelegen gebieden zoals in goten. De AS 30 WeedHex 160 is de optimale aanvulling op grotere handapparaten die niet geschikt zijn voor moeilijk bereikbare gebieden.

De compacte onkruidverwijderaar AS 30 WeedHex 160 is ideaal voor het reinigen van kleinere parkeerplaatsen of binnenplaatsen van onkruid. Voor grotere gebieden is het een perfecte aanvulling op de beproefde AS 50 WeedHex. Krappe plekken of oneffen oppervlakken worden voorgereinigd met de AS 30 WeedHex 160 en vervolgens het hele oppervlak ontdaan van onkruid met de AS 50 WeedHex. De AS 50 WeedHex heeft een opvangzak. Vervelend navegen is niet meer nodig.

  • Vanaf 2025 nieuw versie met standaard 90 graden beschermkap.
  • Direct resultaat en te gebruiken bij ieder weertype, tevens wordt ook de voedingsbodem verwijderd.

Specificaties

  • GCVx170 Honda viertaktmotor 170 cc (4,4 pk - 4,4 kW).
  • Borstelhouder met 6 losse segmenten en snelwisselsysteem.
  • Sleutel voor snelwisselsysteem.
  • Zijdelings verstelbare borstelkop.
  • Spatlap onder de machine.
  • Een in hoogte verstelbare en opklapbare duwboom.
  • Motortoerental en dus ook het borsteltoerental zijn vanaf de duwboom te regelen.
  • Volledig gesloten spatkap optioneel.
  • Gewicht van 37 kg

Voordelen van een AS 30 Weedhex 160

  • Het lage eigen gewicht en de eenvoudige bediening maken het werken met de Ariens onkruidborstelmachine bijzonder prettig en comfortabel.
  • Hardstalen, vervangbare slijtnokken beschermen de borstelhouder als de borstelelementen niet op tijd vervangen worden.        
  • Trillingsdempers in de borstelaandrijving verhogen het bedieningscomfort, tevens verlagen zij de trillingen in de gehele machine.
  • Borstelkoppeling Als u de duwboom loslaat stopt de borstel maar niet de motor. U hoeft dus niet steeds de machine opnieuw te starten.
  • Reductiekit verlaagt het borsteltoerental wat het wegslaan van steentjes en dergelijke vermindert. Tevens reduceert het de trillingen.
  • Spatkappen De optioneel leverbare spatkappen bieden extra bescherming tegen steentjes of andere objecten die weggeslingerd kunnen worden en over het hoofd zijn gezien.

“Snel en eenvoudig onkruid verwijderen op milieuvriendelijke manier.”

Wilt u milieuvriendelijk, snel en eenvoudig onkruid verwijderen? Dan is de Onkruidborstel AS 30 Weedhex 160 juiste machine voor u. Geen gebruik van chemicaliën en meteen resultaat. De WB370 PRO is op meerdere punten verbeterd. Zo is het eigen gewicht verlaagd en zijn de vernieuwde wielen sterker en robuuster geworden. De nieuwe motor is schoner, stiller, sterker, trilt minder en start eenvoudiger. Verder is veel aandacht besteed aan het gebruikerscomfort en bedieningsgemak.